KADIKÖY İŞ MERKEZİ

EKŞİOĞLU Kadıköy İş Merkezi İstanbul Anadolu Yakasının Parlayan Yıldızı.

Projemizde kullanılan tüm malzemeler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı teknik şartnamesine ve TSE normlarına uygundur. İmalatlar da aynı şekilde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı genel teknik şartnamesi hükümlerine uygun metot ve kalitede imal edilmiştir.

Binamız 23 adet Ø80 cm çapında fore kazık üstüne oturmaktadır.Temel şekli radye temel olup BS30 sınıfı hazır betonla dökümler yapılmış olup,tüm imalatlarımız denetim firması ve Kadıköy belediyesi tarafından denetlenmiştir.Yapımız son deprem yönetmeliğine uygun olarak imal edilmiştir. Binamızın ısınma sistemi kombi olarak projelendirilmiştir.Her dairenin kendine ait klima altyapısı bulunmaktadır. Dairelerin tamamında ve buna bağlı olarak odalarda uydu ve telefon altyapıları hazır hale getirilmiştir.

Dairelerin dış kapıları 1.sınıf çelik kapıda imal edilmiştir.İç kapıları ise 1.sınıf mobilya kapıdan imal edilmiştir.Dairelerin zemin döşemesi yüksek mukavemet gösteren ofis kullanımına uygun 32.sınıf 10mm Avrupa parkedir.

Bina camları 6+12+6 mm yeşil reflekte camdır.Bina dış kaplaması kompozit levha kaplamadır ve buna ek olarak ısı izolasyonu sağlamak amacıyla taş yünü ile kaplanmıştır.
Binanın güvenliği her iki sokak kapısınada yerleştirilmiş olan Audio Marka görüntülü diafon sistemiyle sağlanmaktadır,bu şekilde tüm dairelerden bina sokak giriş kapıları izlenmektedir. Ekşioğlu İş Merkezi Kadıköy Eski Salı Pazarı otoparkı karşısı NO:42’de hizmete geçmiştir.